zaproszenieKochani zapraszamy Was do Adoracji Najświętszego Sakramentu w każdy poniedziałek od 19.00 do 21.00. W cichej adoracji możemy usłyszeć co do nas chce powiedzieć Pan.

Zapraszamy też Was każdego dnia od poniedziałku do niedzieli na godzinę 15.00 aby uczcić Miłosierdzie Boże w Godzinie Miłosierdzia.

35

Zapraszamy do fotogalerii ze Święta Miłosierdzia 2018. Link

plakat2Tydzień powielkanocny to szczególny czas, w którym czcimy tajemnicę Miłosierdzia Bożego. Chcemy więc okazać wdzięczność Bożemu Miłosierdziu za wszelkie łaski i jednocześnie chcemy w obfitości je wypraszać sobie.  Święto Miłosierdzia Bożego w przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać z Ks. Biskupem Andrzejem Czają. O godz. 18.00 uroczysta Eucharystia, o 19.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie i uwielbienie.

Od godziny 17.00 można zwiedzać nasz Dom Miłosierdzia

    Zapraszamy parafian i gości do udziału w tych uroczystościach.

Serdecznie zapraszamy na ewangelizacyjny kurs Emaus.

Jest to podstawowy kurs biblijny. Kurs jest wprowadzeniem w Biblię i pozwala rozmiłować się w Słowie Bożym jako Osobie. Uczy tego jak czytać Słowo Boże i czym ono jest dla każdego człowieka. Jest czasem spotkania z Jezusem Zmartwychwstałym, który chce swoją miłością i pokojem na nowo rozpalać zniechęcone i rozczarowane ludzkie serca. To czas dający możliwość pogłębienia relacji z Bogiem obecnym w Jego Słowie.

IMAG1446 KopiowanieTrzecie spotkanie już za nami. Ciągle nas przybywa - również młodzieży  - Chwałą Panu!!!.

Jezus - Zbawiciel i Pan to temat spotkania. Po "tygodniu grzechu" przychodzi czas na Zwycięstwo. Konferencję wygłosił nasz gość - o. Damian Piątkowiak - Proboszcz Parafii Matki Bożej Bolesnej w Nysie.

IMAG1369 KopiowaniePiątkowy wieczór to drugie spotkanie w ramach Seminarium Odnowy Wiary. Dziękujemy panu Bogu za ten czas, dziękujemy za naszego gościa - ks. Mateusza, dziękujemy za Was, którzy dopisaliście dziś jeszcze licznej. Szczególnie cieszymy się przyjęcia zaproszenia przez naszą młodzież. A wczorajszy temat to - GRZECH. Grzech czyli cytując może nie dosłownie ks. Mateusza to wymawianie zdania "Jezu nie ufam Tobie". Ale pamiętajmy, nasz Ojciec Niebieski mimo to kocha nas przeogromną miłością i czeka na nas, wciąż czeka......

Kochani zamieszczamy dla Was wersję elektroniczną naszego podręcznika. Można jego wersję w  PDF ściągnąć stąd [PODRĘCZNIK].

Więcej zdjęć w galerii zdjęć.